news

BWT Marka Yükseltme Açıklaması

September 18, 2021

 

 

Marka Yükseltme Videosu

                 

Yeni başlangıç, yeni imaj marka Yükselt.BWT size değişmeyen yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunar
 

Lazer çözümlerinde dünya lideri olmaya, hayallerin ışığı yönlendirmesine ve dünyaya ilham vermesine izin vermeye kararlıyız.

 

 


 

 

 

 

BWT Marka Yükseltme Açıklaması

 

 

 

Değerli müşterilerimiz ve ortaklarımız,

 

Uzun vadeli güveniniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz, BWT'nin büyümesine ve ilerlemesine tanık oldunuz.BWT'nin stratejik hedeflerini ve marka konseptini tam olarak açıklamak için orijinal marka tanımını ve VI sistemini yükselttik.VI sisteminin önemli bir parçası olan yeni logo, 3 Eylül 2021'de resmi olarak piyasaya sürülmüştür. Yeni logonun kullanıma sunulmasından sonra ilgili tanıtım web sitesi, posterler, reklamlar, ürün logoları, broşürler, ambalaj kutuları ve diğer işaretler tanıtılacaktır. yavaş yavaş değiştirilir.Bu dönemde kullanılan ve yeni logolar aynı etkiyi gösterir.Yükseltmenin neden olduğu rahatsızlıktan dolayı lütfen bizi bağışlayın!Çok minnettar oluruz!

 

Yeni BWT logosu, ana tasarım öğesi olarak BWT'yi içeriyor ve LOGO'daki “W” harfi, çok açık mavi-mor bir gradyan ve gece gökyüzünü kesen güçlü bir ışık huzmesi gibi sınırları aşan mor bir elmas içeriyor. , olağanüstü iş değerlerini temsil eden ve düşünce sınırlarını aşmaya devam eden, değişimi kucaklayan, sınırlara meydan okuyan ruhlu tutum.Hıza duyarlı eğim açısı, BWT'nin değer yaratma, teknolojik yenilik ve üretim verimliliği konusundaki sürekli çabalarını temsil eder.

 

                                     hakkında en son şirket haberleri BWT Marka Yükseltme Açıklaması  0

                                                                                                             

Yeniden tanımlanan marka konsepti altında, BWT misyon için “Işığı hayalin yönlendirmesine izin ver”, vizyon için “Lazer Çözümlerinde Küresel lider”, değer için “Üstün İnovasyon” olacak.Daha net konumlandırma, daha spesifik hedefler, BWT'yi hızlandırmaya ve sürekli ilerlemeye yönlendirecek ve küresel kullanıcıların değer geliştirmesi için daha iyi destek ve hizmetler sağlayacaktır.
 
Müşterinin başarısı bizim saplantımızdır.BWT her zaman “Talep odaklı, paylaşım ve büyümeyi” vurguladı.Sürekli yenilik ve keşifte, ürün kalitesi arayışını asla durdurmayız.Şu anda BWT, Çin'de birçok yerde Ar-Ge merkezleri kurdu ve Tianjin'de (Çin) akıllı, dijital bir üretim üssünün inşasına yatırım yaptı.BWT, dünyanın en üst düzey teknoloji gücünü ve ürün kalitesini oluşturmak için, uluslararası adımda Ar-Ge ve teknolojik yenilik için Avrupa Kalite Standartlarını tanıtan bir Alman yan kuruluşu da kurdu.Yeni marka konumlandırması ve imajı, daha yüksek stratejik hedef ve gelişim planlaması sağlayacak, mükemmelliğe doğru ilerlememize ve müşteriler için daha fazla yeni değer yaratmamıza yardımcı olacaktır.
 
Son olarak, değerli müşterilerimizden ve ortaklarımızdan uzun vadeli destek ve yardım için teşekkür ederiz.Gelecekte, olumlu bir tavırla, lazer endüstrisinin gelişimi ve insan toplumunun refahı için birlikte çalışmaya devam ediyoruz.
 

 

 

 

 

 

BWT

 

8 Eylül 2021